DOM
na
SPRZEDAŻ
1 499 000 PLN
4 051,35 PLN/m2
KIELNO
Opis
Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w stanie deweloperskim (do wykończenia) w Kielnie.

OKOLICA
Kielno to duża kaszubska wieś letniskowa w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na północ od jeziora Tuchomskiego w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal znajdziemy jeziora: Kielno, Tuchomskie, Marchowo, Wysoka.
Doskonała lokalizacja aby szybko dotrzeć do Trójmiasta, a także bliskość do Kaszubskiego Parku Krajobrazowego
Wybrane odległości: Sopot 18 km, Gdańsk 30 km, Gdynia 20 km, Wejherowo 20 km, Lotnisko 15 km. W okolicach Kielna jest przewidziana trasa drogi ekspresowej tzw. nr S6 "Droga Kaszubska" oraz "Obwodnica Metropolitarna". W centrum wsi znajduje się jezioro Kielno.

DOM
Dom posadowiony na płycie fundamentowej na warstwie styropianu w technologii szwedzkiej, zbudowany z bloczków silikatowych, oraz dachu wykonanego z dachówki ceramicznej. Zastosowano tynki "oddychające" cementowo-polimerowe.

Cały dom składa się z trzech kondygnacji:
1. Piwnicy wraz z garażem, łazienki z ubikacją, pomieszczenia rekreacyjnego przygotowanego do zbudowania sauny (może być zasilana elektrycznie lub z kominka w piwnicy), pomieszczenia gospodarczego i technicznego
2. Parteru, a w nim: salonu (z kominkiem), półotwartej kuchni ze spiżarnią, dwóch osobnych pokoi, łazienki, osobnego WC, garderoby
3. Poddasza użytkowego, które składa się z przestronnego pokoju wypoczynkowo-telewizyjnego, z którego przechodzimy do czterech osobnych sypialni, garderoby i komfortowej łazienki

Na etapie projektowania oraz budowy przewidziano i wykonano szereg instalacji i udogodnień. Zamontowano wydajne ogrzewanie podłogowe (przewody z podgrzewaną wodą) w całym budynku (także w piwnicy oraz w schodach). Pozyskanie ciepła zapewnia wysokowydajna pompa ciepła wraz z systemem rekuperacji. W domu zainstalowana jest mechaniczna wentylacja skutecznie eliminująca wilgoć i zapewniająca właściwą atmosferę. Całość systemów składa się na aktywne i pasywne ogrzewanie oraz klimatyzację w budynku.

W domu zastosowano najnowocześniejszą dostępną stolarkę drzwiową i okienną. Wejścia na ogród i taras zapewniają przesuwne, szklane ściany wykonane z aluminium oraz wielokomorowych szyb zespolonych 4.4.4 arg 4 arg 4.4.4. Zapewniają one absolutną ciszę nawet podczas silnych wiatrów zimowych. Okna połaciowe na piętrze wykonane z najwyższej jakości drewna.

Na podłogach i schodach ułożono gres imitujący deskę.

Zainstalowano centralkę telekomunikacyjną (na dwie karty sim) w celu zapewnienia bezprzewodowego internetu dla domowników od dwóch niezależnych operatorów telekomunikacyjnych. Zaprojektowano i wykonano okablowanie strukturalne dla niezbędnych udogodnień: system alarmowy, telewizja, telefon,

Istnieje możliwość oddzielenia poddasza tak, aby pełniło rolę osobnego mieszkania - razem z osobnym wejściem. W pokoju wypoczynkowo-telewizyjnym jest doprowadzona instalacja sanitarna do aneksu kuchennego.

Dom posiada własne ujęcie wody w postaci studni. Przydomowa oczyszczalnia ścieków wraz ze zbiornikiem zapewnia na wyjściu wodę o klasie czystości takiej samej jak woda z jeziora, zatem po
zainstalowaniu niezbędnej pompy można używać tej wody do podlewania imponującego ogrodu (ponad 1000 m2).
W domu przygotowano instalację do podłączenia paneli fotowoltaicznych które mogą uczynić dom w pełni samowystarczalny przez większą część roku.
Uwaga: roczny koszt ogrzania domu szacowany jest na około 2300 zł w całym sezonie grzewczym (oparte na wyliczeniach empirycznych) - to mniej niż w małym mieszkaniu w centrum miasta.

Właściciel oferuje pomoc w nadzorze i wykonawstwie dalszych prac budowlanych i wykończeniowych do pożądanego przez Nabywcę etapu.
Wielkość działki, oraz domu, użyte materiały i zaprojektowane rozwiązania pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i umów się na prezentację już dziś !!!
Szczegóły oferty

Cena1 499 000 PLN

Cena za m24 051,35 PLN

Powierzchnia370 m2

Powierzchnia użytkowa370 m2

Powierzchnia działki1 640 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi7

Liczba pięter1