fbpx

Osiek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
999 000 PLN
Powierzchnia
142 m2
Liczba pokoi
5

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę!!

Lokalizacja

Dom 15 metrów od jeziora!!
Nieruchomość położona jest w kameralnej i spokojnej miejscowości Osiek- na kociewiu. Położona wśród Borów Tucholskich oraz nad jeziorem Kałębie wioska tętni życiem zwłaszcza w letnie dni, gdy pogoda sprzyja spacerom po lesie oraz wypoczynkowi nad wodą. W wiosce znajduje się pełne zaplecze handlowo- usługowe.

Działka
Nieruchomość o powierzchni 3039 m2. Ogrodzona, z automatyczną bramą wjazdową, boiskiem do siatkówki i koszykówki, z licznymi nasadzeniami.

Budynek
Ciepły i przestronny dom o pow. 142 m2, zbudowany został w 2005 roku na wzór starego domu pruskiego. Konstrukcja drewniana z charakterystycznym murem pruskim, kryta strzechą. Budynek składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 sypialni, 2 łazienek, WC, garderoby oraz strychu. Ogrzewanie piecem węglowym oraz kominkiem z płaszczem wodnym. Na parterze ogrzewanie podłogowe, natomiast na piętrze kaloryfery.
Drugi dom- obecnie wykorzystany do celów gospodarczych ma powierzchnię 50 m2, z podpiwniczeniem, w którym znajduje się kotłownia. Istnieje możliwość aranżacji budynku jako mieszkalnego.

Idealne miejsce do życia, jak i do odpoczynku.

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencji 1,5% netto.

Zapraszam na prezentacje!!

  • Materiał: Drewno
  • Dach: Strzecha
  • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: CO własne
Robert Pryba

Robert Pryba

Dyrektor zarządzający

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej