fbpx

Gdynia, Chylonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
680 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Liczba pokoi
2

PRZYJDŹ I ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!

LOKALIZACJA:

Dom znajduje się w Gdyni na Chyloni, zaletą lokalizacji jest bliskość estakady i obwodnicy trójmiejskiej, która pozwoli na szybkie dostanie się do celu unikając korków. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, fitness, galerie handlowe, stacje benzynowe i wiele innych.

BUDYNEK:

Budynek powstał w 1981 roku jest dobrze usytuowany.

Dom bliźniaczy:

Dom składa się z części mieszkalnej 48 m2 która składa się z salonu, sypialni, kuchni, garderoby, toalety i holu. Na tym samym poziomie znajdziemy lokal 48 m2, który jest prężnie komercjalizowany i przynosi dochód. Na poziomie 0 Znajduję się magazyn o powierzchni 80 m2, który też może służyć jako garaż, ponieważ ma bramę garażową.

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2% oraz taksę notarialną.

Jest to niebywała okazja, gdyż cena za metr wynosi 3605 zł/m2


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i obejrzenia domu.

  • Dach: Dachówka
  • Typ okien: PCV, PCV
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej