fbpx

Skrzeszewo Żukowskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
275,08 m2
Liczba pokoi
6

Prezentujemy ofertę sprzedaży 2 domów wraz z działkami w miejscowości Skrzeszewo Żukowskie.

NIERUCHOMOŚĆ
Domy budowane według projektu "Darlena" pracowni projektowej domów energooszczędnych Domplan.pl. Projekt zakłada ogrzewanie domu piecem gazowym. Sprzedaż obejmować będzie dom w stanie surowym otwartym z pokryciem dachowym papą. W trakcie budowy pierwszy z domów: prace na etapie przygotowania działki do wylania fundamentów. Zakończenie prac budowlanych zaplanowane na I kw. 2022. Budowa drugiego domu - 2022 r.

Informacje dot. wymiarów domu:
Powierzchnia użytkowa domu 143,55 m2 + garaż 29,50 m2
Wymiary budynku 13,34 m x 10,64 m
Powierzchnia użytkowa parteru: 71,78 m2 + garaż 29.50 m2
Powierzchnia użytkowa poddasza: 71,77 m2

Dostępne działki, na których zostaną wybudowane domy:
a) 1058 m2 - wydane pozwolenie na budowę, rozpoczęcie prac budowlanych w III kwartale 2021, oddanie stanu surowego - I kw. 2022
b) 1058 m2 - na etapie pozyskiwania pozwolenia na budowę, rozpoczęcie prac budowlanych I kw. 2022

Do działek prowadzi droga wewnętrzna z płyt jumbo.
Do działek doprowadzony zostanie prąd, woda i gaz. Poprowadzenie instalacji na terenie działki oraz wykończenie domu pozostaje po stronie nowego właściciela.
Istnieje możliwość zlecenia dalszego wykończenia domów obecnemu deweloperowi na podstawie odrębnej wyceny.

OKOLICA:
Okolica to głównie zabudowania jednorodzinne, lasy i pola, dzięki czemu jest tu cicho, spokojnie i sielsko. Równocześnie lokalizacja jest położona blisko aglomeracji Trójmiasta i głównych ciągów komunikacyjnych. Można tu spokojnie odpocząć po ciężkim dniu, nie martwiąc się, że jest się odciętym od świata. Centrum Żukowa oddalone jest o 7 km, a centrum Gdańska o 25 km.
W bezpośrednim sąsiedztwie działek znajduje się farma fotowoltaiczna, potwierdzająca doskonałe usytuowanie terenu pod względem nasłonecznienia. Sąsiedztwo fotowoltaiki gwarantuje również niezmącony nowymi inwestycjami spokój przez najbliższe lata!

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencji 1,5% netto.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

  • Materiał: Pustak
  • Dach: Papa
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska w drodze
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej