fbpx

Rewa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 599 000 PLN
Powierzchnia
600 m2
Liczba pokoi
15

PRZYJDŹ I ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!

LOKALIZACJA:

Pensjonat znajduje się w Rewie. Okolica to kurort nadmorski, okolica czysta i usytuowana w otuleniu natury i rezerwatu przyrody.


PENSJONAT:
Został wybudowany 2009 roku, wykonany w technologi Fińskiej - naturalny dom, konstrukcja stalowa ocynkowana, obudowany drzewem i wypełniony wełną celulozową. Budynek o podwyższonym standardzie okna wykonane z drewna mahoniowego. Pensjonat posiada 12 pokoi i część mieszkalną dla właściciela, jest możliwość przerobienia części mieszkalnej na pokoje co zwiększy zysk. Pensjonat cały czas funkcjonuje, także nie tylko sprzedawany jest budynek, ale też wyrobiona marka i goście.
Ograniczone zużycie wody po przez zamontowane baterie czasowe, w każdym pomieszczeniu jest zamontowany termostat co minimalizuje koszta eksploatacji. Te wszystkie cechy tworzą inteligenty dom!
Budynek posiada cztery rodzaje ogrzewania. Ogrzewanie ścienne i podłogowe:
1. Pompa ciepła 16kw
2. Solary
3. Kominek z płaszczem wodnym
4. Grzałki elektryczne w zbiornikach buforowych 2 x 1500l.

Roczny zwrot inwestycji wynosi 10%

Zaletą nieruchomości jest niski koszt utrzymania budynku i lokalizacja, która zapewni nam gwarancję w biznesie, gdyż Rewa jest kurortem, który cieszy się wielką popularnością turystów.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia Budynku! Zdjęcia nie są w stanie tego odzwierciedlić.

  • Rodzaj ogrzewania: CO własne, Ekologiczne, Elektryczne, Pompa ciepła, Kominkowe, Nagrzewnice wodne, Podłogowe
Mariusz Okoniewski

Mariusz Okoniewski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej