fbpx

Kobysewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
85 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 11 działek o powierzchni od 1000 m2 do 1459 m2.
Działki położone są w Kobysewie, w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, gmina Przodkowo. Lokalizacja terenu w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 224. Doskonała lokalizacja ze względu na bliskość kaszubskiej natury (piękne jeziora i lasy) przy jednoczesnej sprawnej komunikacji z Gdańskiem (ok. 28 km), Kartuzami (ok. 5 km) i Żukowem (ok. 8 km).

Działki położone bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej i wewnętrznej. Przyłącza mediów: prądu, wodociągu miejski i kanalizacji sanitarnej znajdują się w drodze oraz na sąsiednich działkach.

Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z funkcją terenu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dopuszcza się lokalizację usług wbudowanych związanych z funkcją mieszkaniową oraz zawodem właściciela lub najemcy (np. gabinet lekarski, biuro projektowe, biuro rachunkowe, usługi krawieckie, itp.). Uciążliwość usług należy ograniczyć do granic własności. Dopuszcza się do 2 lokali mieszkalnych w obrębie jednej nieruchomości.

Nabywca kupuje również udział w drodze. Możliwość nabycia i scalenia sąsiednich działek o różnej wielkości. Możliwość nabycia całego terenu 1,6 ha przy niższej cenie.

PARAMETRY I WSKAŹNIKI KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY WG MPZP

Wysokość dla zabudowy o funkcji wiodącej: 2 kondygnacje (ostania w formie poddasza użytkowego)
Wysokość zabudowy – max. 9m od poziomu terenu do kalenicy, wysokość posadzki parteru do 0,6 m od poziomu terenu przy wejściu do budynku.
Powierzchnia zabudowy: do 20% pow. pokrycia działki.
Dachy: dwuspadowe.

Zabudowa towarzysząca: Dopuszcza się zabudowę towarzyszącą (garaże, budynki gospodarcze), zespoloną z budynkiem mieszkalnym lub wolnostojącą o wysokości do 6 m od poziomu terenu. Dla całego zespołu w obrębie jednej posesji obowiązuje jednolite pokrycie, kolorystyka oraz materiały.
Mała architektura: Dopuszcza się wszelkie formy małej architektury związanej z funkcją wiodącą. Zakaz stosowania ogrodzeń żelbetowych prefabrykowanych.

Zapraszamy na prezentację!

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej