fbpx

Turze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
449 000 PLN
Powierzchnia
10 300 m2

Możliwość podziału na 7 działek!! Woda oraz prąd w drodze!!

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położoną, dużą działkę rekreacyjną znajdującą się w pobliżu jeziora Damaszka - gmina Tczew. Łączna powierzchnia terenu przeznaczonego do sprzedaży to 10 300 m2 z możliwością podziału terenu na 7 niezależnych mniejszych działek. Przeznaczenie terenu zgodnie z uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego to rekreacja oraz usługi sportowe.

Niebywałą zaletą działki jest bliskość lasu, jeziora oraz natury. W bezpośrednim sąsiedztwie rozciąga się las, pola ziemi wciąż uprawianej przez rolników, stadnina koni oraz pojedyncza niska zabudowa jednorodzinna rekreacyjnych domków letniskowych. Do terenu prowadzi asfaltowa oraz utwardzona droga szutrowa. W odległości kilkuset metrów dostęp do linii brzegowej jeziora, a plaża miejska z kąpieliskiem znajduje się w odległości ok. 20 minut spacerem (ok. 2,5 km).

W drodze przy działce doprowadzone przyłącze energetyczne oraz miejska instalacja wodociągowa. Brak kanalizacji rozwiązuje możliwość budowy zbiorników bezodpływowych lub przydomowych oczyszczalni ścieków.
Kształt działki zbliżony jest do prostokąta o równej powierzchni z delikatnym nachyleniem gwarantującym pełną ekspozycję terenu na promienie zachodzącego słońca.

Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek w spokojnej, zielonej okolicy, marzysz o nauce jazdy konnej podczas weekendowych wypoczynków lub planujesz inwestycję w postaci domków letniskowych, jest to idealne miejsce dla Ciebie!

Lokalizacja działki umożliwia szybki dojazd do autostrady A1 - ok. 8 km, a do Gdańska ok. 40 km.

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencji 2% netto.

Masz więcej pytań - zadzwoń!

Zapraszamy na prezentację

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Robert Pryba

Robert Pryba

Dyrektor zarządzający

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej