fbpx

Kobysewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
159 000 PLN
Powierzchnia
1 867 m2

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 działek o powierzchniach 1867 m2 oraz 2405 m2 położonych w Kobysewie, w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, gmina Przodkowo. Lokalizacja terenu w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 224. Doskonałe miejsce ze względu na bliskość kaszubskiej natury (piękne jeziora i lasy) przy jednoczesnej sprawnej komunikacji z Gdańskiem (ok. 28 km), Kartuzami (ok. 5 km) i Żukowem (ok. 8 km).

Teren działek położony przy drodze wewnętrznej prowadzącej z drogi gminnej. Przyłącza mediów: prąd, kanalizacja i wodociąg miejski znajdują się w drodze gminnej ok. 200 m od działki. Nieco dalej w drodze gminnej znajduje się również instalacja gazowa.

Obszar działek sąsiaduje bezpośrednio z lasem. W niedalekiej odległości niska zabudowa domków jednorodzinnych. Za działkami uprawy ogrodnicze. Sąsiednie działki objęte zostały miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym rozwój obszaru w kierunku funkcji mieszkaniowej. Dla obszaru obu działek zostały wydane Warunków Zabudowy przewidujące budowę domów jednorodzinnych. Istnieje możliwość zmiany warunków na domy dwulokalowe (tzw. bliźniaki).
Obie działki porośnięte są drzewami - z możliwością wycinki niezbędnych jednostek pod budowę domu. Dojrzały drzewostan zapewnia naturalną intymność posesji oraz tworzy idealne zacisze ukryte w lesie.
Ofertowa cena 159 000 zł dotyczy działki o pow. 1867 m2 wraz z udziałami w drodze wewnętrznej.
Cena działki o pow. 2405 m2 to 205 000 zł wraz z udziałami w drodze wewnętrznej.
Obok działek znajduje się trzecia - o powierzchni 4658 m2, dla której nie występowano o WZ (istnieje możliwość ich pozyskania). Działka ta również podlega sprzedaży w cenie 370 000 zł.
Przy zakupie 2-3 działek łącznie - przewidziana niższa cena.

Do ceny transakcyjnej należy doliczyć 2% podatku, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencji.

Zapraszamy na prezentację!

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Zabudowa niska, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej