fbpx

Gdańsk, Jasień, Kartuska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 700 000 PLN

LOKALIZACJA
Działka położona bezpośrednio pomiędzy ul. Kartuską i Trasą Armii Krajowej. Dogodny dojazd zarówno od strony Obwodnicy Trójmiasta (1 km do węzła Karczemki) i Armii Krajowej, jak i centrum Gdańska. Bezpośredni wjazd z ul. Kartuskiej. Działka z trzech stron otoczona głównymi drogami.
W najbliższym sąsiedztwie salony samochodowe, budynki biurowe, centrum handlowe i mocno rozbudowujące się osiedla mieszkaniowe.

DZIAŁKA
Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 3658 m2 i wymiarach 71 m x 51 m.

Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczona pod usługi U33 tereny zabudowy usługowej, komercyjne i publiczne.

Warunki urbanistyczne: możliwość zabudowy do 50%, intensywność zabudowy 0,7 , wysokość zabudowy 16 m.

Dostęp do wszystkich mediów (w granicy działki): prąd, woda, kanalizacja sanitarna, gaz, GPEC.

Powierzchnia, wymiary oraz położenie sprawia, ze jest to teren o wyjątkowych walorach wystawienniczych. Może być przeznaczony zarówno na budynek biurowy (doskonałe miejsce na siedzibę firmy), hotel, gastronomię, salon samochodowy (w cenie gotowa koncepcja salonu samochodowego), dyskont, działalność usługowo-handlową oraz każdą inną działalność wymagającą dobrej widoczności. Dodatkowo na działce znajdują się dwa nośniki reklamowe.

CENA NETTO + 23% VAT


Zapraszam do kontaktu.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Jacek Misan

Jacek Misan

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej