fbpx

Przywidz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
60 000 PLN

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę!!

LOKALIZACJA
Malowniczo położona, turystyczna miejscowość Przywidz znajduje się w odległości ok 25 km od Gdańska, a jednocześnie jest oazą spokoju i piękna przyrody. Działki znajdują się 200 metrów od jeziora. W niedalekiej odległości znajduje się stok narciarski, stadnina koni, przystań na jeziorze, a poza tym liczne ścieżki pieszo-rowerowe.

DZIAŁKI
Oferujemy działki o powierzchni od 1000 m2 do nawet 3500 m2. Na tym etapie inwestycji można jeszcze wybrać działkę według własnego upodobania!! Wszystkie grunty objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa jednorodzinna).
Cena w zależności od wybranej działki oscyluje między 70 zł/m2 a 60 zł/m2 i podlega negocjacjom.

Masz więcej pytań??
Zadzwoń i umów się na prezentację!!

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Robert Pryba

Robert Pryba

Dyrektor zarządzający

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej