fbpx

Godziszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
73 000 PLN

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne działki z dostępem do jeziora w Godziszewie - gmina Skarszewy. Łącznie do sprzedania przeznaczone jest 17 wydzielonych nieruchomości o podobnych parametrach. Cena każdej z działek uzależniona jest od lokalizacji i powierzchni.

Działka o pow. 972 m2 znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Godziszewskim z dostępem do pomostu widokowego.
Niebywałą zaletą działki jest bliskość lasu oraz natury. Jest to niezwykle atrakcyjna lokalizacja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Tutaj stworzysz swój upragniony dom na łonie natury według indywidualnego projektu!

Teren działki objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego przewidzianego pod zabudowę jednorodzinną, mieszkaniową. W drodze przy działce doprowadzone przyłącze energetyczne. Na działce możliwa budowa studni głębinowej oraz zbiorników bezodpływowych lub przydomowych oczyszczalni ścieków.
Łączna powierzchnia działki wynosi 972 m2 , a jej kształt zbliżony jest do prostokąta.


Jeśli marzysz o tym, by wybudować swój wymarzony dom w spokojnej zielonej okolicy, lecz nadal dobrze skomunikowanej z Trójmiastem, jest to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.
Lokalizacja działki umożliwia szybki dojazd do autostrady A1 - ok. 10 km, a do Gdańska ok. 30 km.

Masz więcej pytań - zadzwoń!

Zapraszamy na prezentację

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Las, Szkoła, Kościół, Restauracja, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Adrian Michalec

Adrian Michalec

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej