fbpx

Gdańsk, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
170 m2
Liczba pokoi
9
Piętro
2

Doskonała inwestycja, nieopodal Starego Miasta w Gdańsku. Piętro kamienicy wyremontowane w 2019 roku, przerobione na funkcję hostelu, w bardzo wysokim standardzie. Łózka hotelowe z opcją rozłączenia, meble, stoliki, tv, kuchnia w pełni wyposażona. Przynależne 2 duże piwnice do lokalu oraz komórka w cenie. Podpisana umowa długoterminowego najmu z firmą zarządzającą, możliwość kontynuacji współpracy, pewny zysk, 20% stopa zwrotu !!!. Stała baza klientów! Do wydania od zaraz.

Zapraszam do prezentacji!

  • Piwnica: Tak
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Tramwaj, Kolejka podmiejska
Jacek Misan

Jacek Misan

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej