fbpx

Bydgoszcz, Glinki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
336 m2

Oferujemy Państwu możliwość nabycia atrakcyjnej, parterowej hali magazynowo-produkcyjnej o powierzchni 336 m2 położonej na działce o pow. 1382 m2 w Bydgoszczy przy ul. Glinki.
Hala ma wymiary 25 m x 15 m i wykonana jest z ocieplonej płyty obornickiej pw8. Przed halą znajduje się duży prac manewrowy. Teren, na którym położony jest obiekt, graniczny bezpośrednio z ulicą Glinki – istnieje możliwość rozbudowy obiektu oraz utworzenia własnego, niezależnego wjazdu na posesję.

Specyfikacja obiektu:
- Ilość kondygnacji: 1 (budynek parterowy)
- Wysokość ok. 3,2-3,8 m
- pomieszczenie produkcyjno-magazynowe oraz pomieszczenia socjalne
- Obciążenie posadzki 5 ton/m2
- Wjazd do budynku z poziomu 0
- Bardzo dobry stan techniczny – książka budowlana obiektu, aktualne przeglądy.
- Wyposażenie: oświetlenie, ogrzewanie miejskie, wentylacja, okablowanie telefoniczne, instalacja wody ciepłej/zimnej, instalacja ściekowa, deszczowa
- Hala z możliwością wykonania całkowitego ogrodzenia i własnego, niezależnego wjazdu na teren


Szanujemy biznes - zapraszamy do negocjacji!

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej