fbpx

Tczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
464 000 PLN
Powierzchnia
3 500 m2

Przedmiotem oferty jest działka budowlano-inwestycyjna w miejscowości Dąbrówka Tczewska oddalona od Tczewa zaledwie 4,5 km z bardzo dobrym dojazdem do autostrady A1 - 4,4 km.
Działka o powierzchni 3500 m2 została ogrodzona, zamontowano również bramę wjazdową. Na działce usytuowana jest hala o powierzchni 700 m2 (12 m szerokość). Hala ogrzewana jest poprzez piec węglowy. Pomieszczenia socjalne wymagają remontu. Działka z dostępem do mediów: prąd, kanalizacja, internet oraz gaz możliwy do podłączenia. Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na wybudowanie budynku mieszkalnego.

Atutem nieruchomości jest możliwość prowadzenia różnego rodzaju działalności, miejsce idealne na siedzibę firmy produkcyjnej, hurtowni czy warsztatu.
Zapraszamy na prezentację.

Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej