fbpx

Sobowidz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
151 m2

Jeśli poszukujecie Państwo ciekawej inwestycji, mamy dla Państwa lokal handlowy w bardzo dobrej lokalizacji w Sobowidzu.

LOKALIZACJA:
Sobowidz jest to duża wieś kociewska położona w województwie pomorskim w gminie Trąbki Wielkie. Teren bardzo atrakcyjny pod względem rekreacyjno-wypoczynkowym.

Miejscowość dobrze skomunikowana:
- ok. 35 minut (32 km) do centrum Gdańska,
- ok. 28 minut (26 km) do Starogardu Gdańskiego,
- ok. 25 minut (19 km) do Pruszcza Gdańskiego,
- ok. 20 minut (18 km) do Tczewa,
- ok. 15 minut (15 km) do zjazdu/wjazdu z/na autostradę A1 w Rusocinie i Swarożynie,
- ok. 13 minut (12 km) do zjazdu/wjazdu z/na autostradę A1 w Stanisławie.

NIERUCHOMOŚC:

Przedstawiamy Państwu ofertę dzierżawy dobrze prosperującego i przynoszącego stałe dochody lokalu handlowego znajdującego się w Sobowidzu.

Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej, otoczenie stanowi głównie zabudowa jednorodzinna oraz tereny rolnicze.

Budynek składa się z przestronnej sali sprzedażowej, pokoju sanitarnego oraz rozbudowanego zaplecza, w którym znajduje się kilka oddzielnych pomieszczeń. Z uwagi na uniwersalną konstrukcję budynku istnieje możliwość praktycznie dowolnej adaptacji wnętrza.

Dzięki położeniu na parterze i wysokim, szklanym witrynom bezpośrednio od głównej ulicy jest on bardzo ekspozycyjny, z łatwym dostępem dla potencjalnych klientów.
Lokal posiada drugie, niezależne wejście od strony zamykanego na bramę podwórza, do którego można bezpośrednio dojechać.

Budynek murowany w dobrym stanie technicznym.
Obiekt monitorowany. Drzwi wejściowe zabezpieczone kratami.
Ogrzewanie centralne. Ciepłą wodę zapewnia piecyk elektryczny.
Kanalizacja z odpływem do sieci miejskiej.


OPŁATY:
Koszt miesięcznego czynszu wynosi 3000 złotych,
Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.
Koszty zużycia energii elektrycznej to około 2000 złotych płatne co dwa miesiące.


Nie przegap tej okazji, zapraszamy na prezentację !

  • Monitoring: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Adrian Michalec

Adrian Michalec

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej