fbpx

Gdańsk, Kiełpinek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 130 PLN
Powierzchnia
190 m2

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię magazynową wraz z niewielkim zapleczem biurowym o pow. łącznej ok. 20 mkw. Wejście do magazynu jest poprzez główne wejście obok recepcji. Lokal idealny pod sprzedaż internetową, składowanie niewielkich elementów. Magazyn położony w obiekcie o charakterze typowo magazynowo - produkcyjnym. Przed obiektem możliwość swobodnego zaparkowania. Możliwość wynajęcia placu składowego utwardzonego w cenie ok. 5 zł/mkw. Teren w całości ogrodzony, strzeżony. Bardzo dogodne połączenie z Obwodnicą Trójmiejską. Cena magazyny wraz z pomieszczeniami biurowymi wynosi 27 zł/mkw plus opłaty za media.

Sonia Kopecka

Sonia Kopecka

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej