Gdańsk, Jasień, Damroki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
42 m2
Piętro
0

Opis:

Gdańsk-Jasień, Damroki, tu łączy się wygoda, solidne budownictwo i idealna lokalizacja blisko centrum miasta. Na terenie kompleksu, obok budynków mieszkalnych, mamy zespół budynków usługowo - handlowych oraz powierzchnie biurowe, które dzięki harmonijnemu połączeniu, tworzą miejsce o swoistym charakterze.
Lokal użytkowy z wejściem i witryną od ulicy Kartuskiej składa się z trzech pomieszczeń o powierzchni 42 m2, co daje możliwość dowolnej aranżacji. W lokalu dostępne są wszystkie media.

Dla kogo?

Dla niedużej firmy szukającej wyjątkowego adresu. Dla osób stawiających na życie blisko centrum miasta ( 5 km ) wraz ze świetną komunikacją z innymi dzielnicami, z komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

Czy to miejsce dla Ciebie?

Dwa jasne pomieszczenia po ok. 19 m2 z toaletą. Dodatkowo pomieszczenie na zaplecze, magazynek lub archiwum. Wszystko w idealnej bieli ścian. Podłoga wyłożona płytkami z terakoty. Jeśli szukasz czegoś ciekawego np. na biuro, sklep, gabinet to miejsce zdecydowanie należy zobaczyć.

Co mówią mieszkańcy?

To miejsce pełne dobrej energii, idealne na rozwój. Klient nie będzie miał problemu ze znalezieniem Ciebie. Wszędzie jest blisko. Prawdziwy komfort!

Atuty?

Idealna lokalizacja. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Możliwość zaadoptowania pomieszczeń na dowolną działalność handlową lub usługową. Bliskość obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego, CH Auchan, bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy.

Jak z komunikacją?

10 minut od centrum miasta. Doskonałe skomunikowanie zapewnia istniejąca infrastruktura drogowa: ul. Kartuska, trasa W-Z i obwodnica Trójmiasta. Autobusy miejskie sprawnie łączą lokalizację z Wrzeszczem i Śródmieściem. Wygodna komunikacje zapewnia też PKM, której najbliższy przystanek Kiełpinek, znajduje się w odległości 30 minut.

Co jeszcze?

W lokalu od dwóch lat działa sklep optyczny oraz gabinet optometryczno - okulistyczny
Lokal dostępny od 1.07.2019.
Parkowanie - możliwość parkowania wokół budynku
Wysokość najmu 2700 zł/mc netto
Dodatkowo koszty związane z licznikami, energią.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Jacek Misan

Jacek Misan

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Gdynia Bernadowo Park, Mały Kack