fbpx

Gdynia, Śródmieście, Świętojańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 600 PLN
Powierzchnia
57,70 m2
Piętro
1

Oferujemy Państwu lokal biurowy na wynajem mieszczący się przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni.

Opis:
Lokal o powierzchni 57 m2 znajduje się na 1 piętrze pięciopiętrowej kamienicy. Składa się z 3 pomieszczeń, dużego korytarza oraz łazienki z kabiną prysznicową. Nieruchomość przystosowana do prowadzenia działalności biurowo - administracyjnych. Wyposażenie wykonane z wysokiej klasy materiałów. Okna wychodzą na przeciwne strony budynku.

Jedno z pomieszczeń dostosowane do potrzeb pracowniczych - zabudowa z lodówką oraz aneksem do przygotowywania posiłków.

Lokal mało używany, remont zaledwie dwa lata temu.

Ogrzewanie miejskie.

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Świętojańskiej. Lokal jest bardzo dobrze skomunikowany(skm, autobus). Wokół lokalu znajdują sie punkty usługowe inne różne firmy, co znacznie poziom prowadzonej działalności.

  • Światłowód: Tak

Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej