fbpx

Gdynia, Redłowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
1

Gdynia redłowo to dzielnica położona w niemal w samym centrum Gdynii. Sam lokal znajduje się w obiekcie handlowo-usługowym, w którym na chwilę obecną wszystkie lokale są już eksploatowane. Przed budynkiem znajduje się parking ogólnodostępny. Lokal jest bardzo dobrze widoczny z głównej drogi oraz posiada duże witryny okienne, wychodzące na parking.

LOKAL
Mieści się na 1 piętrze budynku handlowo-usługowego i zajmuje 70 m2, na które składają się:
- 4 pomieszczenia usługowe
- WC( damskie i męskie)
- recepcja
- zaplecze

Cena:
2500 zł netto

Kaucja:
2500 zł


Masz więcej pytań?? Zadzwoń!!
Zapraszam do prezentacji!!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej