fbpx

Gdańsk, Orunia Górna, Dywizji Wołyńskiej

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
97 m2

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę!!


LOKALIZACJA
Gdańsk Orunia Górna ul. Dywizji Wołyńskiej. Spokojne osiedle, dobry dojazd do centrum, jak i do obwodnicy trójmiasta.

LOKAL
Lokal o powierzchni około 100 mkw plus ogródek. W pełni wyposażony i przygotowany do prowadzenia restauracji a w skład wyposażenia wchodzi:
piec do pizzy, 1x maszyna do krojenia sera, 1x maszyna do krojenia wędlin, 2x stoły, 2x kuchenki gazowe, 1x szafa chłodnicza, 1x zamrażarka, 1x zmywarka do naczyń, 2x lodówki do napoje, meble i akcesoria kuchenne i ogrodowe.
Lokal posiada dwa osobne wejścia, od zaplecza i od ogródka, sala jest świetnie doświetlona przez duże okna.
Wcześniej przez 10 lat była tam prowadzona pizzeria.


Masz więcej pytań?? Zadzwoń!!
Zapraszam do prezentacji!!

Gaudium Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej