fbpx

Tczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
20 000 PLN
Powierzchnia
980 m2

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wolnostojącego parterowego budynku magazynowego o pow. użytkowej 982,5 m2, znajdującego się w Tczewie przy ul. Czatkowskiej.

LOKALIZACJA
Przedmiotowy budynek położony jest w północno-wschodniej części Tczewa, w pobliżu Osiedla Staszica (tzw. "Abisynia") przy ul. Czatkowskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy mieszkalne oraz działki o funkcji przemysłowej, produkcyjnej i magazynowej należące do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Z hali do centrum miasta ok. 2 km, do autostrady A1- ok. 6 km (zjazd Stanisławie). Odległość od Trójmiasta to ok. 30 km.

BUDYNEK
Hala została wybudowana w 2010 roku jako obiekt wolnostojący (połączony ścianą z budynkiem biurowym), parterowy, niepodpiwniczony o konstrukcji murowanej z użyciem bloczków gazobetonowych, z dachem dwuspadowym, izolowanym, krytym blachą.
Budynek idealnie spełniający potrzeby logistyczno-magazynowe.

Nieruchomość uzbrojona jest w:
- sieć energetyczną (NN 230 V/ 380 V)
- miejską sieć wodociągową,
- sieć kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem do oczyszczalni ścieków,
- sieć kanalizacji deszczowej,
- sieć gazową,
- sieć grzewczą,
- instalację alarmową,
- instalację wentylacyjną,
- instalację odgromową.

Do hali prowadzą 3 wysokie bramy wjazdowe. Wewnątrz hala podzielona na dwa pomieszczenia, w większym została zagospodarowana przestrzeń na potrzeby biura (pomieszczenia biurowe, socjalne i techniczne, WC, prysznic, szatnia).

Powierzchnia użytkowa hali:
- hala - 902,44 m2
- pomieszczenie biurowe - 40,6 m2
- pomieszczenia socjalne - 4,4 m2
- szatnia - 5,5 m2
- prysznic - 2 m2
- WC łącznie - ok. 15 m2
- korytarz - 12,4 m2.

Razem pow. użytkowa - 982,5 m2. Wysokość hali 8 m.

Ogrzewanie hali nagrzewnicami przy użyciu C.O. na gaz ziemny. Obiekt monitorowany.

Do budynku przylega odrębny piętrowy budynek biurowy o pow. użytkowej 398,9 m2 - również do wynajmu. Wynajem biura na zasadach oddzielnych.


TEREN OKALAJĄCY
Droga dojazdowa do posesji asfaltowa, działka w całości ogrodzona. Na teren nieruchomości prowadzą dwie bramy wjazdowe, a wokół budynku znajdują się miejsca parkingowe dla pracowników oraz gości obiektu/klientów. Dodatkowo posesja dysponuje obszernym placem manewrowym oraz drogą wewnętrzną, umożliwiającą komunikację wewnątrz działki. Parkingi i plac manewrowy wykonane z płyt drogowych, trylinki i kostki betonowej.
Przed budynkiem znajduje się kolejny parking oraz teren zieleni ogrodowej.

OPŁATY
Opłaty za użytkowanie budynku biurowego:
- wynajem 20 000 zł netto/m-c za cały budynek,
- opłaty eksploatacyjne wg zużycia mediów (prąd, woda, gaz),
- brak czynszu.

Przy wynajmie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć wynagrodzenie agencji.

Zapraszamy na prezentację !

Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej