fbpx

Dalwin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
280 m2

Przedmiotem oferty jest magazyn o powierzchni około 280 m2 znajdujący się na gruncie 3028 m2 położonym w miejscowości Dalwin w gminie Tczew.


Magazyn zbudowany z czerwonego pustaka. Magazyn tworzą dwa pomieszczenia z posadzką betonową oraz dachem pokrytym blachą.
W większej części hali usytuowane są betonowe schody prowadzące na poddasze.
Wymiary magazynu 23 metry x 11,5metra.
Wysokość do kalenicy 5,95 metra.
Wymiary bramy wynoszą 3,85 x 3,85m.
Do nieruchomości doprowadzone media: prąd i woda.

Istnieje możliwość dokupienia drugiej działki położonej przed budynkiem o powierzchni około 3000 m2, co pozwoli na lepsze zagospodarowanie nieruchomości i poszerzenie działalności.
Podatek roczny wynosi około 2400 złotych.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentacje.

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencji 2% netto.

Adrian Michalec

Adrian Michalec

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej