Gdynia, Orłowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 299 000 PLN
Powierzchnia
145 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0

LOKALIZACJA:
Dzielnica Orłowo to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic nie tylko w Gdyni, ale także w całym Trójmieście
Otoczenie to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski. Teren doskonale skomunikowany zarówno z Centrum Gdyni, Sopotem, jak i Gdańskiem.

BUDYNEK
Wybudowany w 2015 roku budynek w wysokim standardzie to w istocie "bliźniak w pionie", czyli dwie rodziny dzielą całość w ten sposób, że parter i pierwsze piętro stanowi jeden lokal, a piętro drugie i trzecie stanowi drugi lokal. Budynek ogrodzony, wyposażony w bramę otwieraną zdalnie i podjazd do garażu.

APARTAMENT:
Składa się z dwóch poziomów: na parterze mieszczą się dwie sypialnie, łazienka z prysznicem, klatka schodowa z zabudowami, oraz wyjście na rozległy i gustownie urządzony taras. Pierwsze piętro zawiera duży salon z półotwartą kuchnią, łazienkę, sypialnię z garderobą, oraz niewielkie pomieszczenie gospodarcze na pralkę i akcesoria domowe.

Lokal wyposażony jest w bardzo wydajny system wentylacji i rekuperacji. Dzięki niemu następuje oczyszczanie powietrza wewnątrz oraz szybkie rozprowadzenie ciepła we wszystkich pomieszczeniach. Dodatkowo gwarantuje efektywność cieplną, która znacząco obniża koszty ogrzewania mieszkania.
Okna i drzwi na taras na parterze wyposażone są w solidne rolety antywłamaniowe. W salonie znajdziemy estetyczny kominek wolnostojący (tzw: "koza"), który z powodzeniem ogrzewa salon w chłodniejsze dni, a w czasie świąt gromadzi rodzinę wokół blasku ognia.

Apartament jest ogrzewany z własnego kotła dwu-funkcyjnego, łazienki oraz korytarz na parterze jest ogrzewany podłogowo, pozostałe pomieszczenia za pomocą nowoczesnych grzejników panelowych. Wentylacja mechaniczna wraz z rekuperacją ciepła gwarantuje niezwykle niskie koszty ogrzewania.

Jakość wykonania i użyte bardzo dobrej jakości materiały gwarantują wiele lat użytkowania bez konieczności inwestycji remontowych.

Całkowite koszty utrzymania w zimie (ogrzewanie, energia elektryczna, itp) zamyka się w kwocie 800 zł, latem 400 zł.
Do apartamentu przynależy garaż W CENIE!!!

Nie przegap okazji i umów się na prezentację już dziś !

  • Liczba balkonów: 1
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Trolejbus, Kolejka podmiejska
Mariusz Okoniewski

Mariusz Okoniewski

Dyrektor ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Gdynia Bernadowo Park, Mały Kack