fbpx

Gdańsk, Wrzeszcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
318 999 PLN
Powierzchnia
26,10 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 26,10 m2 zlokalizowanej we Wrzeszczu przy ulicy A. Gryglewskiego.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od: Olivia Business Center, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej. Niebywałym atutem tego mieszkania jest fakt, że posiada ono idealne połączenie z każdym miejscem w Trójmieście (TRAMWAJ, SKM, BUS). Wokół nieruchomości znajdziemy również doskonałą przestrzeń do rekreacji, mnóstwo zieleni oraz lasy oliwskie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Składa się z:
- salonu z dużym oknem,
- kuchni,
- łazienki z WC,
- przedpokoju.

CZYNSZ: 300 PLN

DO WYDANIA OD ZARAZ !
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!

  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Bank, Szpital, Morze, Przedszkole, Las, Kort tenisowy, Fitnes, Basen, Restauracja, Szkoła, Park
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Tramwaj, Autobus, Kolej
Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej