fbpx

Tczew

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
239 000 PLN
Powierzchnia
39,18 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 na trzecim piętrze w Tczewie przy ul. Armii Krajowej.
Lokal jest w trakcie budowy, oddanie lokalu nastąpi w IV kwartale 2021 r.
Przekazanie nieruchomości nastąpi poprzez cesję praw z tytułu umowy deweloperskiej (kupujący nie płaci podatku PCC 2%).

LOKALIZACJA

Mieszkanie idealne dla rodziny lub na inwestycje, w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu w Tczewie, jakim jest os. Suchostrzygi przy ul. Armii Krajowej. W pobliżu lokalu znajdują się punkty handlowo-usługowe "Manhattan", plac zabaw, szkoła, przedszkole, żłobek, banki, przychodnia lekarska, oraz liczne sklepy: Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z dojazdem do autostrady. Bezpośrednia okolica charakteryzuje się bogatą w zieleń przestrzenią. Lokal usytuowany ok. 1,5 km od "Specjalnej Strefy Ekonomicznej", w której znajdują się firmy oferujące atrakcyjne miejsca pracy.

Opis pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym 19,8 m2
- sypialnia 10,48 m2
- łazienka 3,71 m2
- przedpokój 4,46 m2
- balkon 3 m2

Robert Pryba

Robert Pryba

Dyrektor zarządzający

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej