fbpx

Gdańsk, Zakoniczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
367 000 PLN
Powierzchnia
46,60 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Przedstawiamy Państwu wspaniałą kawalerkę z możliwością przerobienia na mieszkanie dwupokojowe na prężnie rozwijającym Zakoniczynie.

Opis:
Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku to uśmiech w stronę osób z dziećmi, osób starszych i o ograniczonych możliwościach ruchowych. Powierzchnia lokalu to 45 m2 co daje komfort mieszkańcom w życiu i użytkowaniu nieruchomości. Na mieszkanie składa się duży pokój z szafą i sofą, kuchnia, duża łazienka oraz balkon. Mieszkanie w pełni wyposażone, od razu do wprowadzenia. Do lokalu przynależy pojemna piwnica.

Niskie koszty eksploatacyjne - około 270 zł.

Pełna własność z księgą wieczystą.


Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Guderskiego to doskonała inwestycja dla osób ceniących ciszę oraz spokój. W pobliżu liczne sklepy oraz przystanki autobusowe. Szybki dojazd do centrum miasta, nawet w godzinach szczytu. Osiedle z licznymi placami z zabaw.

Zapraszamy na prezentację!

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak

Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej