fbpx

Michalin, Klonowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
170 000 PLN

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.
Do sprzedaży przepięknie położona działka budowlana w otoczeniu lasów, łąk. Grunt położony jest w bliskim sąsiedztwie jeziora Głębokie. Działka posiada jakby własne naturalne ogrodzenie poprzez piękne brzozy, świerki, modrzewie. Urocze miejsce na odpoczynek po pracy. Działka ma powierzchnię 6800 mkw i jest o nieregularnym kształcie. Charakter działki budowlany ( aktualny plan zagospodarowania przestrzennego) świadczy to o tym, iż klienci bezpośrednio po zakupie nieruchomości mogą składać pozwolenie na budowę, nie tracąc czasu na dodatkowe formalności.
Dojazd do działki odbywa się drogą bardzo dobrze utwardzoną, zimą brak kłopotów z dojazdem. Woda, prąd bezpośrednio przy działce.
Cena działki wynosi 170 tys. zł do negocjacji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej