fbpx

Po łacinie “gaudium” oznacza “radość”, a słowo “radość” łączy w sobie wszystko to, co dla nas ważne: radość klientów ze znalezienia upragnionego mieszkania, domu czy biura, satysfakcji z udanej transakcji i szybkiego osiągnięcia celu!

Super obsługa, pomogli mi sprzedać mieszkanie w przeciągu miesiąca.

Ryba
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Szybko, profesjonalnie. Polecam.

Szymon
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Wzorowo przeprowadzona transakcja. Polecam

Monika
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Biuro godne polecenia, a przede wszystkim wielkie podziękowania za zaangażowanie i współpracę dla Pana Jacka, który nie tylko wzorowo organizował wszelkie spotkania, zaangażowanie, ale również za fachową pomoc na każdym etapie transakcji.

Bartek
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019

Duża wiedza i zaangażowanie, współpraca układała się pomyślnie. Polecam

Kinga
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom. Izabela i Gracjan

Gracjan i Izabela (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Po kilku latach bezskutecznych prób sprzedaży mieszkania o bardzo skomplikowanej sytuacji prawnej, na moje szczęście powierzyłam cały proces Gaudium Nieruchomości. Zaledwie po półrocznej współpracy z tą agencją sprawa mojego mieszkania – przez większość określana jako „bez wyjścia” – znalazła szczęśliwe rozwiązanie. W trakcie tych kilku miesięcy mogłam zawsze liczyć na ogromną wiedzę, opiekę i zaangażowanie agenta, wsparcie kancelarii prawnej oraz ocenę rzeczoznawcy i doradcy kredytowego. Tak pozytywnych i skutecznych agentów jeszcze nie widziałam! Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam wszystkim, którzy cenią usługi o najwyższym standardzie!

Katarzyna (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Skuteczność w działaniu i pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim ceniącym wysoką jakość usług.

Maja (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Chciałam bardzo podziękować Panu Danielowi za szybkie znalezienie klienta na moje mieszkanie, i pomoc przy zakupie działki. Biuro godne zaufania.

Dorota (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Biuro godne polecenia profesjonalne doradztwo i obsługa

TomaszCh (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Robertem, dzięki któremu podwójna transakcja, sprzedaży mojego mieszkania oraz zakupu nowego, została przeprowadzona bardzo sprawnie. Na każdym etapie tych transakcji mogłam liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz ogromne zaangażowanie. Dziękuję!

Anna (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Biuro zdecydowanie godne polecenia! Fachowa i miła obsługa, bardzo dobra komunikacja, rzetelność, elastyczność. Kompetencja i profesjonalizm pracowników biura pozwala czuć się bezpiecznie przy zawieranych transakcjach. Rzetelne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o interesy klientów biura. Polecamy wszystkim, którzy planują zbyć lub nabyć jakąkolwiek nieruchomość i liczą na kompleksową obsługę. Szybko, profesjonalnie i wygodnie !!! Dziekujemy i pozdrawiamy, Anetta i Adam

Anetta i Adam
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Szczerze polecam usługi agencji i osobiście Pana Roberta. Korzystnie sprzedałem mieszkanie, wszystko zgodnie z ustaleniami. Rzetelna i fachowa obsługa, a co ważne pomoc we wszelkich formalnościach.

Marek (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Pan Robert zajmował się sprzedażą mojego mieszkania. Osiągnąłem dzięki niemu to, co było moim celem. Polecam agencję Gaudium nieruchomości

Adam (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Pan Robert Pryba jest profesjonalista na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowany i bardzo pomocny a przy tym cierpliwy i sympatyczny. Z jego pomocą wszystkie kroki formalne związane z wynajmem mieszkania są proste i klarowne. Polecam wszystkim zainteresowanym – to naprawdę właściwy adres. Miałam bardzo skomplikowaną sytuację i bez pomocy agencji nie zdołałabym zrealizować tej transakcji. Dzięki fachowej pomocy i radom udało się znaleźć zainteresowane osoby, a następnie sprawnie przeprowadzić całą transakcję. Miałam wsparcie przez cały proces szukania potencjalnych nabywców i sprzedaży – do ostatecznego przekazania mieszkania. Fachowe podejście i życzliwość – polecam!

Ivanesa, Gdańsk (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Bardzo polecam. Pan Robert pośredniczył w zakupie naszego mieszkania. Wykazał pełen profesjonalizm, duża wiedzę merytoryczna oraz zawsze był gotowy do pomocy i służył radą. Transakcja przebiegła bardzo gładko.

Bartosz (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Ostatnio miałam wielką przyjemność być klientem „Gaudium Nieruchomości” i muszę przyznać, że poziom świadczonych usług przerósł moje oczekiwania. Pan Robert Pryba ma ogromną wiedzę na temat trójmiejskiego rynku nieruchomości. Dodatkowo, przez cały czas procesu zakupu nieruchomości, wspierał mnie w zakresie szeroko pojętej „papierologii”, co dla laika – takiego jak ja -stanowiło wielką wartość dodaną:) Zdjął ze mnie wszelkie formalności, służył pomocą i radą na każdym etapie transakcji. Serdecznie polecam wszystkim szukającym nieruchomości, bo Pan Robert szyje oferty na miarę. Dzięki temu mieszkam już w moim wymarzonym mieszkanku i z pełnym przekonaniem rekomenduję Gaudium jako profesjonalną, godną zaufania i skuteczną firmę 🙂


A&M (kobieta, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Za pośrednictwem p. Roberta Pryby kupiliśmy działkę pod Gdańskiem i jesteśmy na tyle zadowoleni, że w przypadku przyszłych transakcji związanych z nieruchomościami także się zwrócimy do niego po pomoc. Dobry kontakt, sprawne zorganizowanie wszelkich formalności, przyjemna współpraca.


Grzegorz (mężczyzna, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Mogę wszystkim polecić Pana Roberta jako doskonałego pośrednika w sprzedaży mieszkania. Jest profesjonalistą w swoim zawodzie, uprzejmym i doskonale współpracującym z klientami. Jest człowiekiem konkretnym, przedstawiającym rzeczowo wszystkie zawiłości związane z transakcją. Udziela fachowych odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i budzi zaufanie. Jest człowiekiem bardzo operatywnym i dzięki niemu udało nam się sprzedać mieszkanie w bardzo krótkim czasie.


Maria (kobieta, pow. 40 lat)
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018

Biuro zdecydowanie godne polecenia! Fachowa i miła obsługa, bardzo dobra komunikacja, rzetelność, elastyczność. Kompetencja i profesjonalizm pana Roberta pozwala czuć się bezpiecznie przy zawieranych transakcjach. Rzetelne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o interesy klientów biura. Polecam wszystkim, którzy planują zbyć lub nabyć jakąkolwiek nieruchomość i liczą na kompleksową obsługę. Szybko, profesjonalnie i wygodnie !!!


Adam (mężczyzna, 31-40 lat)

Pan Robert bardzo kompetentny, świetna współpraca i pomoc w każdym szczególe prowadzonego projektu. Polecam.


Anna (kobieta, pow. 40 lat)
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2017

Transakcja sprzedaży mojego mieszkania została przeprowadzona w niezwykle szybkim tempie. Agent na bieżąco informował mnie o wszystkich działaniach dotyczących sprzedaży. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu oraz rzetelnego podejścia do klienta. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność.


Andrzej z Chełmu (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2016