fbpx

Opinie

Po łacinie “gaudium” oznacza “radość”, a słowo “radość” łączy w sobie wszystko to, co dla nas ważne: radość klientów ze znalezienia upragnionego mieszkania, domu czy biura, satysfakcji z udanej transakcji i szybkiego osiągnięcia celu!

Absolutnie profesjonalne podejście. Miałem do czynienia z różnymi biurami, ale elastyczność, zaangażowanie, przejrzystość prawna, wyważone podejście biznesowe pozwala mi z pełną odpowiedzialnością rekomendować to biuro nieruchomości. Polecam bezpośredni kontakt z szefem – p. Robertem. 

Ajax Thorunsis
Termin dodania opinii: wrzesień 2020

The number one. Absolutnie najlepsza. Godna zaufania i szczerze polecam. Jest wielu posrednikow w Trojmiescie ale Pan Robert to wyjatkowy w dzisiejszych czasach czlowiek, gdyz bedac mlodym i nowoczesnym czlowiekiem holduje starym wartosciom gdzie slowo bylo dotrzymywane i liczyly sie nie tylko pieniadze. Polecam.

Plocenty
Termin dodania opinii: wrzesień 2020

Szczerze polecam firmę Gaudium, pan Patryk Szubart wywiązał się doskonale ze swojego zadania, otrzymywaliśmy wszystkie dokumenty na czas, na wszelkie zapytania, wątpliwości od razu przychodziła odpowiedź. Bardzo udana, rzetelna, punktualna i merytorycznie dobra współpraca, wszystko od A do Z… Polecam….

Joanna
Termin dodania opinii: sierpień 2020

Polecam tą agencję. Profesjonalne podejście Pana Roberta i jego cierpliwość ułatwiły nam bardzo poszukiwania mieszkania. Dziękujemy

Łukasz
Termin dodania opinii: sierpień 2020

Bardzo miła współpraca z Panem Mariuszem. Człowiek dopiero zaczynający swoje doświadczenie z nieruchomościami nawet przez chwile nie pozostał bez wsparcia.

Piotr
Termin dodania opinii: lipiec 2020

Bardzo polecam tę agencję, szczególnie Pana Mariusza Okoniewskiego, który pośredniczył w sprzedaży naszego mieszkania. Proces poszukiwania kupującego przebiegł bardzo sprawnie – widać, że agencja dysponuje szerokim portfelem klientów. Pan Mariusz na etapie załatwiania formalności związanych ze sprzedażą wykazywał się dużą pomocą, doradztwem, rzetelnością. W przeciwieństwie do wielu innych agencji ta wykazuje się pełnym profesjonalizmem na każdym etapie działania. 

Małgorzata
Termin dodania opinii: lipiec 2020

Dziękujemy Panu Przemkowi za zaangażowanie i profesjonalną obsługę przy zakupie mieszkania dla babci 🙂

Katarzyna
Termin dodania opinii: czerwiec 2020

Biuro godne polecenia. Bardzo szybka profesjonalna obsługa i doradztwo ze strony Pana Patryka, bardzo dobry kontakt i współpraca, pełna kultura osobista prowadzącego, pomimo trudności udało się sprzedać mieszkanie , jestem bardzo zadowolona ze współpracy polecam to biuro z pełnym przekonaniem.

Alina
Termin dodania opinii: maj 2020

Z prawdziwą przyjemnością chcę wyrazić bardzo pozytywną opinię. W krótkim czasie sprzedali mieszkanie, które nie było szczególnie atrakcyjne. Aktywne firmy działania przyniosły udaną transakcję z zadowoleniem dla wszystkich stron. Polecam.

Wojtek
Termin dodania opinii: kwiecień 2020

Profesjonalna obsługa, w dobrej atmosferze. 

Katarzyna
Termin dodania opinii: marzec 2020

Jedna z niewielu firm na rynku z tak bogatym zespołem ludzi, którzy są pasjonatami tego co robią. Najważniejsza cecha to rzetelność jeszcze raz rzetelność oraz uczciwość w tym, co robią.
Ludzie którzy są wierni swojej pasji osiągają sukces, a to cechuje zespół pracowników GAUDIUM Nieruchomości.
Z całą odpowiedzialnością mogę oddać każdą nieruchomość w ich ręce oraz polecić klientom na 400% tej profesjonalnej firmie.

Janusz Kowalski
Termin dodania opinii: luty 2020

Pełen profesjonalizm! Bardzo szybka i kompleksowa obsługa, a do tego agent prowadzący bardzo miły i sympatyczny. Taka współpraca to czysta przyjemność. Śmiało będę polecał innym!

Wojtek
Termin dodania opinii: luty 2020

Gorąco polecam firmę Gaudium! Profesjonalna obsługa i wsparcie na każdym etapie transakcji, jak również bardzo przyjacielska atmosfera. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i życzę samych sukcesów. Szczególne podziękowania dla Pana Roberta.

Bartosz
Termin dodania opinii: styczeń 2020

Serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza Okoniewskiego z Gaudium Nieruchomości za profesjonalizm, pomoc, zaangażowanie i ogromną sprawność w procesie zakupu mieszkania. Wrażenie było tak dobre, że poprosiłam Pana Mariusza o pośrednictwo w sprzedaży mojego poprzedniego lokum (sprzedaż niemal ekspresowa). Poza ogromną pomocą na każdym etapie kupna i sprzedaży podkreślam fakt wielkiej uważności Pana Mariusza na potrzeby klienta, spokój i kulturę osobistą. Duża przyjemność w trudnym przecież temacie (decyzyjnym i często finansowym). Bardzo polecam.

Katarzyna
Termin dodania opinii: styczeń 2020

Godne polecenia profesjonalne doradztwo. Pan Robert – ogromne zaangażowanie , szybko i sprawnie doprowadził do sprzedaży mieszkania , co ważne za satysfakcjonującą mnie cenę. Zajął się wszystkimi sprawami technicznymi , związanymi z przekazaniem mieszkania oraz dodatkowo poinformował o sprawach podatkowych , związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Jolanta
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020

Polecamy firmę Gaudium! To nie tylko profesjonalna obsługa i wsparcie na każdym etapie transakcji, ale również bardzo przyjacielska atmosfera. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz wsparcie i życzymy samych sukcesów. Szczególne podziękowania dla Pana Roberta.

Bartosz
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Agencja zrealizowała pomimo trudności bardzo profesjonalnie transakcję w atmosferze satysfakcjonującej obie strony transakcji…

Andrzej Osiński
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Duzy profesjonalizm i skuteczność dokonania transakcji.

MCE
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Agencję nieruchomości Gaudium tworzy grupa zaangażowanych profesjonalistów z odpowiednim podejściem do klienta i znajomością rynku, serdecznie polecam współpracę z panem Robertem i jego współpracownikami!

Karolina
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Serdecznie polecam, szybko, sprawnie i na temat. Pani Ela konkretnie doradziła co i jak, przeprowadziła nas „za rękę” przez cały proces i dzięki temu transakcja doszła do skutku. Jeśli jeszcze będę coś sprzedawał, na pewno się do niej zgłoszę. Polecam.

Jakub L.
Termin skorzystania z usługi: listopad 2019

Serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza Okoniewskiego z Gaudium Nieruchomości za profesjonalizm, pomoc, zaangażowanie i ogromną sprawność w procesie zakupu mieszkania. Wrażenie było tak dobre, że poprosiłam Pana Mariusza o pośrednictwo w sprzedaży mojego poprzedniego lokum ( sprzedaż niemal ekspresowa). Poza ogromną pomocą na każdym etapie kupna i sprzedaży podkreślam fakt wielkiej uważności Pana Mariusza na potrzeby klienta, spokój i kulturę osobistą.Duża przyjemność w trudnym przecież temacie (decyzyjnym i często finansowym) Bardzo polecam.

Katarzyna Rutkowska
Termin skorzystania z usługi: listopad 2019

Polecam . Duże zaangażowanie i profesjonalizm . Bardzo dobry efekt końcowy .

Piotr
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Mariuszem. Cały proces zakupu mieszkania przebiegł szybko i bezproblemowo. Polecamy 🙂

Monika
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Jestem wdzięczny Panu Jackowi za całą pomoc oraz współpracę związaną z zakupem mieszkania. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Zarówno Wasza firma, jak i Pan Jacek zasługujecie na same pozytywne oceny. Polecam.

Krzysztof
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Pan Przemysław wykazał się niezwykłą znajomością rynku oraz wiedzą merytoryczną. Sprzedał nam mieszkanie w nie cały miesiąc dzięki czemu mogliśmy zakupić swój wymarzony dom, który oczywiście znalazł dl nas w szybkim czasie.

Andrzej i Alicja
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Chciałem sam sprzedać mieszkanie, ale tyle z tym zachodu, że po kilku miesiącach oddałem to w ręce pośrednika. Szybko znaleźli kupca i wynegocjowali cenę lepszą, niż sam się spodziewałem. Fajny klimat załapany z agentem. Mega robota

WM
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Gaudium to biuro nieruchomości oferujące obsługę na najwyższym poziomie. W każdej sytuacji można liczyć na profesjonlną pomoc i poradę. Pan Jacek Misan prowadzi sprawy z dużym zaangażowaniem od samego początku, czyli przygotowania oferty, aż po finalne podpisanie umowy. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobrym kontakcie z klientem. Polecam współpracę!

Małgorzata
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Sprzedalem swoje mieszkanie na gdanskiej Zaspie.p.Jacek okazal sie bardzo pomocny,sluzyl swoim doswiadczeniem w nieruchomosciach.jestem bardzo zadowolony z pracy p.Jacka.przeprowadzil mnie przez caly proces sprzedazy bez zarzutu.od pierwszego kontaktu,poprzez znalezienie nabywcy,pomoc przy formalnosciach,na kazde moje pytanie czy watpliwosc zawsze sluzyl pomoca.oceniam wykonana prace na 6.z cala odpowiedzialnoscia polecam agencje Gaudium i oby wiecej takich profesjonalistow jak p.Jacek.

Bartosz
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Pan Paweł wykazał się ogromnym zaangażowaniem i ludzkim podejściem do klienta. Wszystkim znajomym polecam Pana Pawła.

Zbyszek
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Biuro, które wyróżnia się jakością obsługi klienta oraz indywidualnym podejściem. Bardzo szybko sprzedali mój dom. Polecam współpracę z Panem Robertem.

Stanisława
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Super obsługa, pomogli mi sprzedać mieszkanie w przeciągu miesiąca.

Ryba
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Szybko, profesjonalnie. Polecam.

Szymon
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Wzorowo przeprowadzona transakcja. Polecam

Monika
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019

Biuro godne polecenia, a przede wszystkim wielkie podziękowania za zaangażowanie i współpracę dla Pana Jacka, który nie tylko wzorowo organizował wszelkie spotkania, zaangażowanie, ale również za fachową pomoc na każdym etapie transakcji.

Bartek
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019

Duża wiedza i zaangażowanie, współpraca układała się pomyślnie. Polecam

Kinga
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom. Izabela i Gracjan

Gracjan i Izabela (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Po kilku latach bezskutecznych prób sprzedaży mieszkania o bardzo skomplikowanej sytuacji prawnej, na moje szczęście powierzyłam cały proces Gaudium Nieruchomości. Zaledwie po półrocznej współpracy z tą agencją sprawa mojego mieszkania – przez większość określana jako „bez wyjścia” – znalazła szczęśliwe rozwiązanie. W trakcie tych kilku miesięcy mogłam zawsze liczyć na ogromną wiedzę, opiekę i zaangażowanie agenta, wsparcie kancelarii prawnej oraz ocenę rzeczoznawcy i doradcy kredytowego. Tak pozytywnych i skutecznych agentów jeszcze nie widziałam! Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam wszystkim, którzy cenią usługi o najwyższym standardzie!

Katarzyna (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Skuteczność w działaniu i pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim ceniącym wysoką jakość usług.

Maja (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Chciałam bardzo podziękować Panu Danielowi za szybkie znalezienie klienta na moje mieszkanie, i pomoc przy zakupie działki. Biuro godne zaufania.

Dorota (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Biuro godne polecenia profesjonalne doradztwo i obsługa

TomaszCh (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Robertem, dzięki któremu podwójna transakcja, sprzedaży mojego mieszkania oraz zakupu nowego, została przeprowadzona bardzo sprawnie. Na każdym etapie tych transakcji mogłam liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz ogromne zaangażowanie. Dziękuję!

Anna (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Biuro zdecydowanie godne polecenia! Fachowa i miła obsługa, bardzo dobra komunikacja, rzetelność, elastyczność. Kompetencja i profesjonalizm pracowników biura pozwala czuć się bezpiecznie przy zawieranych transakcjach. Rzetelne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o interesy klientów biura. Polecamy wszystkim, którzy planują zbyć lub nabyć jakąkolwiek nieruchomość i liczą na kompleksową obsługę. Szybko, profesjonalnie i wygodnie !!! Dziekujemy i pozdrawiamy, Anetta i Adam

Anetta i Adam
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Szczerze polecam usługi agencji i osobiście Pana Roberta. Korzystnie sprzedałem mieszkanie, wszystko zgodnie z ustaleniami. Rzetelna i fachowa obsługa, a co ważne pomoc we wszelkich formalnościach.

Marek (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Pan Robert zajmował się sprzedażą mojego mieszkania. Osiągnąłem dzięki niemu to, co było moim celem. Polecam agencję Gaudium nieruchomości

Adam (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019

Pan Robert Pryba jest profesjonalista na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowany i bardzo pomocny a przy tym cierpliwy i sympatyczny. Z jego pomocą wszystkie kroki formalne związane z wynajmem mieszkania są proste i klarowne. Polecam wszystkim zainteresowanym – to naprawdę właściwy adres. Miałam bardzo skomplikowaną sytuację i bez pomocy agencji nie zdołałabym zrealizować tej transakcji. Dzięki fachowej pomocy i radom udało się znaleźć zainteresowane osoby, a następnie sprawnie przeprowadzić całą transakcję. Miałam wsparcie przez cały proces szukania potencjalnych nabywców i sprzedaży – do ostatecznego przekazania mieszkania. Fachowe podejście i życzliwość – polecam!

Ivanesa, Gdańsk (kobieta)
Termin skorzystania z usługi: maj 2019

Bardzo polecam. Pan Robert pośredniczył w zakupie naszego mieszkania. Wykazał pełen profesjonalizm, duża wiedzę merytoryczna oraz zawsze był gotowy do pomocy i służył radą. Transakcja przebiegła bardzo gładko.

Bartosz (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Ostatnio miałam wielką przyjemność być klientem „Gaudium Nieruchomości” i muszę przyznać, że poziom świadczonych usług przerósł moje oczekiwania. Pan Robert Pryba ma ogromną wiedzę na temat trójmiejskiego rynku nieruchomości. Dodatkowo, przez cały czas procesu zakupu nieruchomości, wspierał mnie w zakresie szeroko pojętej „papierologii”, co dla laika – takiego jak ja -stanowiło wielką wartość dodaną:) Zdjął ze mnie wszelkie formalności, służył pomocą i radą na każdym etapie transakcji. Serdecznie polecam wszystkim szukającym nieruchomości, bo Pan Robert szyje oferty na miarę. Dzięki temu mieszkam już w moim wymarzonym mieszkanku i z pełnym przekonaniem rekomenduję Gaudium jako profesjonalną, godną zaufania i skuteczną firmę 🙂


A&M (kobieta, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019

Za pośrednictwem p. Roberta Pryby kupiliśmy działkę pod Gdańskiem i jesteśmy na tyle zadowoleni, że w przypadku przyszłych transakcji związanych z nieruchomościami także się zwrócimy do niego po pomoc. Dobry kontakt, sprawne zorganizowanie wszelkich formalności, przyjemna współpraca.


Grzegorz (mężczyzna, 31-40 lat)
Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

Mogę wszystkim polecić Pana Roberta jako doskonałego pośrednika w sprzedaży mieszkania. Jest profesjonalistą w swoim zawodzie, uprzejmym i doskonale współpracującym z klientami. Jest człowiekiem konkretnym, przedstawiającym rzeczowo wszystkie zawiłości związane z transakcją. Udziela fachowych odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i budzi zaufanie. Jest człowiekiem bardzo operatywnym i dzięki niemu udało nam się sprzedać mieszkanie w bardzo krótkim czasie.


Maria (kobieta, pow. 40 lat)
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018

Biuro zdecydowanie godne polecenia! Fachowa i miła obsługa, bardzo dobra komunikacja, rzetelność, elastyczność. Kompetencja i profesjonalizm pana Roberta pozwala czuć się bezpiecznie przy zawieranych transakcjach. Rzetelne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o interesy klientów biura. Polecam wszystkim, którzy planują zbyć lub nabyć jakąkolwiek nieruchomość i liczą na kompleksową obsługę. Szybko, profesjonalnie i wygodnie !!!


Adam (mężczyzna, 31-40 lat)

Pan Robert bardzo kompetentny, świetna współpraca i pomoc w każdym szczególe prowadzonego projektu. Polecam.


Anna (kobieta, pow. 40 lat)
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2017

Transakcja sprzedaży mojego mieszkania została przeprowadzona w niezwykle szybkim tempie. Agent na bieżąco informował mnie o wszystkich działaniach dotyczących sprzedaży. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu oraz rzetelnego podejścia do klienta. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność.


Andrzej z Chełmu (mężczyzna)
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2016