fbpx

Gdańsk, Orunia, Inspektorska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN

Mam przyjemność zaprezentować niezwykłą działkę na Gdańskiej dzielnicy Orunia o powierzchni 2576 m2.

LOKALIZACJA:

Działka zlokalizowana jest w zacisznym i spokojnym miejscu, otoczona domami niskiej zabudowy. Niezwykłą zaletą tej działki jest bliskość centrum (autobusem ok. 15 min) oraz niesamowity widok, który rozpościera się na pas zieleni. W niedalekiej odległości od działki mamy infrastrukturę miejską czyli: szkoły, banki, sklepy, galerie handlowe, park.

DZIAŁKA:

Posiada 2576 m2, jest w kształcie prostokąta 104m/ 25m o lekkim nachyleniu. Wszystkie media dostępne w drodze obok działki, również przyłącze do GPEC. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast sąsiednia zabudowa to niskie domki jednorodzinne o dwóch lub trzech kondygnacjach. Działka jest wolna od hipotek oraz innych roszczeń. Możliwość podziału na dwie osobne działki.

DZIAŁKA DOSTĘPNA OD ZARAZ!

Zapraszam na prezentację!

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo wielorodzinne, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Fitnes, Bank, Las, Kort tenisowy, Przedszkole, Basen, Park, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej