fbpx

Gdańsk, Matarnia, Synów Pułku

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN

Mam przyjemność zaprezentować niezwykłą działkę na Gdańskiej dzielnicy Matarnia o powierzchni 831 m2 z niesamowitym widokiem na las.

LOKALIZACJA:

Działka zlokalizowana jest w zacisznym i spokojnym miejscu, otoczona domkami jednorodzinnymi. Niebywałą zaletą tej działki jest bliskość lasu oraz natury. Jest to niezwykle fajna lokalizacja dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a zarazem niedaleką odległość do centrum miasta. W niedalekiej odległości od działki mamy infrastrukturę miejską czyli: szkoły, banki, sklepy, galerie handlowe, szpital.

DZIAŁKA:

Posiada 831m2, jest w kształcie prostokąta, teren jest płaski z widokiem na las, działka położona jest na pagórku. Wszystkie media dostępne w drodze obok działki(prąd, gaz, woda). Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast sąsiednia zabudowa to domy jednorodzinne i bliźniacze o dwóch lub trzech kondygnacjach. Trwają pracę nad kanalizacją miejską. Działka jest wolna o hipotek oraz innych roszczeń.

DZIAŁKA DOSTĘPNA OD ZARAZ!

Zapraszam na prezentację!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska, Restauracja, Przedszkole, Sklep, Kościół, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Lotnisko
Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej