fbpx

Sopot

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
17 500 000 PLN
Powierzchnia
485 m2

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę!


LOKALIZACJA

Lokal znajduje się w samym centrum Sopotu na ulicy Bohaterów Monte Casino na przeciwko "Krzywego Domku". Obok znajdują się dwa bardzo znane kluby "Mewa Towarzyska" oraz "Spatif"

BUDYNEK

W budynku znajduje się popularny pub "błękitny pudel" oraz apteka.

LOKAL

Do sprzedania cała nieruchomość z wyłączeniem lokalu na parterze (teraz Apteka), osobna KW posiadającego 35% udziału w częściach wspólnych. Udziały właściciela to 65%.
Jest podpisana notarialna umowa o ustaleniu sposobu korzystania z nieruchomości wspólnej, dająca właścicielom pełną dowolność w działaniach na swoich nieruchomościach, dysponowania na cele budowlane, łączenia i przekształcania jak i prowadzenia każdej działalności oraz sprzedaży alkoholu w pełnym zakresie.
Nieruchomość w pełni skomercjalizowana, 15-letnie umowy. Bardzo wysoka stopa zwrotu.

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2% oraz taksę notarialną.


Masz więcej pytań? Zadzwoń!
Zapraszam do prezentacji!

Przemysław Rypnicki

Przemysław Rypnicki

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej