Gdańsk, Śródmieście, Toruńska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
568 293 PLN
Powierzchnia
54,20 m2

Tej wysokiej klasy nieruchomość komercyjna o powierzchni 54,2 m2 jest zlokalizowana w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów – w jednym z najbardziej prestiżowych i najpiękniejszych miejsc Starego Miasta.

Z lokalu roztacza się widok na Nową Motławę, a to dzięki dużym oknom, które wpuszczają zadowalającą ilość światła słonecznego. Sprawia to, że nieruchomość jest doskonale oświetlona.

Właścicielowi przysługuje wyłączne prawo do korzystania z ogródka znajdującego się przed wejściem do lokalu (uwzględnione w cenie), co daje możliwość rozbudowania działalności, o dodatkową część zieloną z pięknym widokiem.

Doskonale oświetlone, piękny widok, garstka zielonego terenu, a przede wszystkim pożądana i turystyczna lokalizacja. Miejsce idealne do założenia własnej działalności, o charakterze usług około medycznym, kosmetycznych, biurowych, małej kawiarenki.

Lokal jest w całości umeblowany i gotowy na przyjęcie nowych właścicieli.

Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej kształtują się w przedziale 300-450 zł miesięcznie.Sprzedawca wystawia fakturę VAT.

Budynek, w którym znajduje się lokal jest pod ochroną całodobową, więc zarówno właściciele, jak i klienci mogą się czuć bezpiecznie i swobodnie.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto, do której należy doliczyć 23% VAT.

  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Mariusz Okoniewski

Mariusz Okoniewski

Dyrektor ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Gdynia Bernadowo Park, Mały Kack