fbpx

Gdańsk, Przymorze, Bolesława Krzywoustego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
77 m2

Oferuję do sprzedaży pawilon handlowy usytuowany tuż przy Zielonym Rynku, przy ul. Krzywoustego w Gdańsku Przymorzu

LOKALIZACJA
Gdańsk Przymorze Małe, w bezpośredniej bliskości Zielonego Rynku, jedynego miejsca targowego w tej dzielnicy. Wokół duża ilość punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych.

LOKAL
Lokal znajduje się w ciągu pawilonów handlowych i stanowi oddzielną własność. Składa się z dwóch kondygnacji: na parterze wejście wraz z dużą witryną, duża sala sprzedaży (obsługi) o wielkości 21 m2, na zapleczu WC oraz pomieszczenie gospodarcze oraz drzwi wejściowe od zaplecza. Schody prowadzą na piętro, gdzie znajduje się pomieszczenie o wielkości 27,5 m2 oraz zaplecze socjalne/magazynowe o wielkości 16,8 m2.
Media: prąd, woda, w pobliżu (20 m) węzeł gazowniczy z możliwością podłączenia. Ogrzewanie nadmuchowe realizowane z urządzenia klimatyzacyjnego.
Idealne do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, gastronomicznej, gabinety lekarskie/kosmetyczne, itp.

Zapraszam na prezentację lokalu

  • Klimatyzacja: Tak
Mariusz Okoniewski

Mariusz Okoniewski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej