fbpx

Gdynia, Śródmieście, Świętojańska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
34 m2
Piętro
0

Przedstawiamy Państwu lokal przy ulicy Świętojańskiej z przeznaczeniem usługowo/gastronomicznym.

Opis:
Nieruchomość o powierzchni 34 m2 składa się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Usytuowana jest na parterze trzypiętrowej kamienicy z wejściem na poziomie ulicy, dzięki czemu doskonale nadaje się na lokal gastronomiczny. Na wejściu piękne drewniane witryny z drzwiami zabezpieczonymi alarmem. W lokalu zainstalowany jest monitoring,alarm oraz podłogowe ogrzewanie elektryczne.
Czynsz wynosi 4 000 zł/miesiąc + opłaty za energię elektryczną oraz baner do wspólnoty (za baner około 50 zł).
Instalacja elektryczna wykonana z miedzi.

Lokalizacja:
Ulica Świętojańska to jedna z najruchliwszych ulic Gdyni. Prowadzenie działalności w tej lokalizacji to gwarancja ekonomicznego sukcesu. W okolicy liczne miejsca parkingowe i strefy relaksu, dzięki czemu klientów na pewno nie zabraknie.

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Gaudium nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej