fbpx

Gdańsk, Jasień, Pólnicy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
810 000 PLN
Powierzchnia
111 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w bardzo zacisznej części dzielnicy Jasień przy ul. Pólnicy, w 4 piętrowym bloku wybudowanym w 1995 roku.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i jest zarazem jedynym mieszkaniem na tym poziomie. Powstało w wyniku połączenia dwóch mieszkań jeszcze na etapie budowy. Technologia budowlana - pustak. Elewacja budynku zadbana, klatka schodowa dobrze utrzymana.
Nadaje się idealnie dla dużej rodziny, bądź wszystkich ceniących życie w pobliżu centrum miasta. Również w celach inwestycyjnych.

Pomieszczenia

- 4 przestronne pokoje (sypialnia z sąsiadującą garderobą),
- kuchnia z jadalnią,
- dwie łazienki,
- przestronny przedpokój,
- dwie połączone piwnice
- dwa duże balkony usytuowane od strony skwerku z zielenią i kameralnym placem zabaw, ze znaczną odległością od sąsiadujących bloków zapewnia komfort odpoczynku na świeżym powietrzu.
- miejsca postojowe pod blokiem są ogólnodostępne.

Układ mieszkania pozwala zarówno na przekształcenie jadalni na osobny pokój jak i podzielenie istniejących pokoi na mniejsze

Lokalizacja

Mieszkanie położone w bardzo zacisznej części dzielnicy, w otoczeniu dużej ilości zieleni, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z obwodnicą, centrum Gdańska czy Gdańskiem Wrzeszczem. Sprawna komunikacja autobusowa i niebawem tramwajowa zapewnia szybki dojazd do gdańskich uczelni wyższych. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo - usługowa, szkoła, przedszkola, przychodnia lekarska, apteki.
Jedna z najlepszych i najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie miasta, wszystko w zasięgu ręki.

Zalety

- świetnie działająca wspólnota mieszkaniowa
- elewacja budynku zadbana, klatka schodowa dobrze utrzymana.
- wspólna rowerownia oraz pralnia
- mieszkanie dwustronne, z balkonami od strony południowej
- istnieje możliwość zmiany układu pomieszczeń
- w celach inwestycyjnych z możliwością podziału na dwa mniejsze, niezależne mieszkania lub jedno wielopokojowe (np. mikro-akademik czy mieszkanie pracownicze).
- układ mieszkania pozwala zarówno na przekształcenie jadalni na osobny pokój jak i podzielenie istniejących pokoi na mniejsze.
- przynależą dwie piwnice
- w 2012 r. przeprowadzono remont mieszkania,
- na szczególną uwagę zasługuje solidna, wysokiej jakości stolarka okienna i drzwiowa,
- możliwość pozostawienia wszelkiej zabudowy i mebli ruchomych (z kilkoma wyjątkami) oraz wysokiej jakości sprzętu AGD.

Opłaty

- czynsz do administracji około 1280 zł ( zwrot nadpłaty rocznej ok. 1800 zł )Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

  • Liczba balkonów: 2
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Kościół, Apteka, Przychodnia lekarska, Sklep
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Tramwaj
Patryk Szubart

Patryk Szubart

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej