fbpx

Jastrzębia Góra, Rozewska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
389 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę!!

LOKALIZACJA

Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. Stanowi ona doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

APARTAMENT

Ciepły, i słoneczny, dwupokojowy apartament o powierzchni 32,5 m2 znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z basenem, jacuzzi oraz placem zabaw dla dzieci.
Obecnie nieruchomość wynajmowana jest przez dużą część roku, a właściciel korzysta z niego kilka dni w roku.
Jest możliwość podpisania umowy z zarządcą, który zajmuje się obsługą najmu, dzięki czemu jesteśmy spokojni o dochody.
Opłata czynszowa w wysokości ok 450 zł/m-c.
W cenie apartamentu miejsce parkingowe naziemne.

Idealna inwestycja kapitału!!
Masz więcej pytań?? Zadzwoń i umów się na prezentację!!

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Robert Pryba

Robert Pryba

Dyrektor zarządzający

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej