fbpx

Gdynia, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
51 030 PLN
Powierzchnia
1 134 m2
Piętro
1

Przedmiotem oferty jest najem długoterminowy lokalu na pierwszym piętrze Centrum Kwiatkowskiego w ścisłym Centrum Gdyni

OKOLICA
Skrzyżowanie ulic Władysława IV i 10 Lutego to absolutne centrum handlowo-usługowe miasta Gdyni. W bezpośredniej bliskości wszystkie Urzędy, Banki, budynki użyteczności publicznej. Doskonała komunikacja (trolejbus, SKM). Wokół mnóstwo restauracji i kawiarni, naprzeciw Centrum Batory.

BUDYNEK
Centrum Kwiatkowskiego to obiekt handlowo-usługowy położony w ścisłym centrum Gdyni, przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta: Władysława IV i 10 Lutego.
Budynek Centrum Kwiatkowskiego położony jest w Centrum Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. 10 Lutego 16.
Budynek wzniesiono do 6-ciu kondygnacji (parter oraz 5 pięter). Szósta kondygnacja posiada tarasy widokowe usytuowane od strony ulic 10 Lutego, Władysława 4 i Mściwoja.
Budynek posiada dwupoziomowy garaż podziemny mieszczący ogółem 133 samochody (część parkingu dla Najemców, część dla Gości i Klientów)

LOKAL
Lokal o pow. nawet do 1134 m2 - możliwość najmu mniejszego modułu - do uzgodnienia.
W lokalu można wydzielić pomieszczenia typu: serwerownia, pomieszczenia socjalne oraz toalety. Całość otwarta, kształt regularny, do zagospodarowania. Piękny widok na ul. 10 Lutego
Cena najmu 10 Euro / 1 m2 netto, plus 15 zł netto / 1 m2 opłat za powierzchnie wspólne. Media wg liczników.

Najemca nie płaci prowizji !

Zapraszamy na prezentację !!!

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Mariusz Okoniewski

Mariusz Okoniewski

Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gaudium nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Administratorem danych osobowych jest Gaudium Nieruchomości z siedzibą przy ul. Stefanii Sempołowskiej 3A/1, 80-744 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gaudium-nieruchomosci.pl… czytaj więcej